Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
AKTUALIZACJA: XXII sesja Rady Gminy Korytnica odbędzie się w dniu w dniu 24 czerwca 2026 r. o godz. 10.00
Raport o stanie Gminy Korytnica za 2025 rok
Wypełniając obowiązek wynikający z art. 28aa ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2026 r., poz. 662) Wójt Gminy Korytnica przedłożył w dniu 29 maja 2026 r. Radzie Gminy Korytnica „Raport o stanie Gminy Korytnica za rok 2025” .
Debata nad Raportem o stanie Gminy Korytnica za 2025 rok odbędzie się podczas XXII sesji Rady Gminy Korytnica w dniu 24 czerwca 2026 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Korytnicy, ul. Małkowskiego 20, 07-120 Korytnica.
W debacie nad raportem o stanie gminy mogą zabierać głos radni i mieszkańcy gminy. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie nad raportem o stanie gminy składa do Przewodniczącego Rady Gminy Korytnica, ul. Małkowskiego 20, 07-120 Korytnica (sekretariat, pok. 21, I piętro), pisemne zgłoszenie poparte podpisami co najmniej 20 osób.
Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, tj. do dnia 23 czerwca 2026 r. Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez Przewodniczącego Rady zgłoszenia. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15.